Медіабізнес Дональда Трампа у 2023 році втратив понад 58 мільйонів доларів

У минулому році компанія Trump Media & Technology Group, яка займається всіма медіаактивами експрезидента США Дональда Трампа, втратила понад 58 млн доларів, повідомляє  Bloomberg.

Видання зазначає, що за весь 2023 рік Trump Media & Technology Group отримала всього 4,1 млн доларів доходу. Водночас вартість компанії оцінюється у приблизно 75 млрд доларів, попри падіння акцій.

Документи Комісії з цінних паперів і бірж США підтверджують, що Трамп володіє 57% акцій, вартість яких становить близько 4,25 млрд доларів, інформує Bloomberg. Але продати їх одразу він не може, тому йому не вдасться монетизувати акції та полегшити свою нинішню фінансову кризу.

Для порівняння, дохід Trump Media у 2022 році був на рівні 50,5 млн доларів.

Видання нагадує, що наразі Дональд Трамп стикається з юридичними проблемами, включаючи чотири кримінальні переслідування.

Перший кримінальний процес — за звинуваченням у фальсифікації бізнес-звітності з метою приховування виплат за мовчання порнозірці перед виборами 2016 року — має розпочатися 15 квітня.

До 4 квітня Трамп також повинен внести заставу в розмірі 175 млн доларів після того, як прокурор Нью-Йорка довів у суді, що експрезидент США завищив свій статок у фінансових звітах банкам на 3,6 млрд доларів. Сам Трамп  вважає це звинувачення політично упередженим і подає апеляцію на рішення суду.Нагадаємо, в січні 2024 року експрезидента США Дональда Трампа зобов'язали виплатити 83,3 млн доларів журналістці Джин Керролл за наклеп.  У травні минулого року окреме федеральне журі Мангеттена визнало, що колишній президент справді сексуально домагався Джин Керролл у 1996 році, та присудило виплатити їй 5 млн доларів як відшкодування за наклепницькі публічні заяви.

Крім того, нещодавно суддя Верховного суду Нью-Йорка Роберт Рід також зобов’язав експрезидента США Дональда Трампа виплатити The New York Times майже 400 тисяч доларів витрат після програного позову проти видання. Ще у 2018 році газета оприлюднила розслідування про те, що колишній президент США брав участь у «сумнівних податкових схемах». Згодом Трамп подав проти NYT та своєї племінниці Мері Трамп позов на 100 млн доларів, звинувативши їх у «підступній змові» з метою нібито отримати його податкові дані.

У березні 2023 року ми писали про те, що Дональду Трампу висунули звинувачення в тому, що він приховав фінансові платежі, здійснені під час президентської кампанії 2016 року. Ці кошти Трамп виплатив порноакторці Стормі Денієлс і колишній моделі Playboy Карен Мак-Дуґал, щоб ті, як припускається, не виступали публічно із заявами, що вони мали з Трампом позашлюбні сексуальні стосунки.

4 квітня Трампа заарештували в офісі окружного прокурора Мангеттена в Нью-Йорку, зачитали обвинувачення, після чого офіційно звільнили з-під формального арешту. Обвинувальний акт містить 34 пункти і передбачає до чотирьох років ув’язнення. Трамп відкинув усі звинувачення.

Источник: 
PRпортал