Мамай хоче «порішати» через суди своє повернення на посаду мера Полтави

Громадськість зобов’язана проконтролювати ситуацію і не дозволити через злочинні дії та суд відновити на посаду міського голови Олександра Мамая. На цьому наголосив блогер Андрій Карпов (Полтава) в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK, - повідомляє PRпортал.

Коментуючи прохання Президента України направити подання на звільнення керівників Полтавської ОДА, блогер Андрій Карпов констатував, що в його рідному місті – Полтаві, з політиками взагалі є досить серйозна проблема.

«Наприклад, колишній голова міської ради Мамай – це яскравий приклад політика, який купує голоси «за гречку». Він звозив бабусь, видавав їм гречку. І сьогодні наше місто доведене до дуже непрезентабельного стану.

Нарешті Полтавська міськрада звільнила Мамая з посади, але він намагається відновитися. І хоч у Полтаві йому не вдалося це зробити через суди, але зараз він намагається «порішати» питання через харківські суди. Тому було б дуже добре, якби громадськість звернула на це увагу й не дозволила через злочинні дії та суд відновитися Мамаю на посаді», – наголосив Карпов.

Щодо ситуації в ОДА, то активіст визнав, що вся система державного управління в області потребує очищення та приходу нових людей.

«Зараз у нашому місцевому політичному житті є так зване «полтавське болото». Було б непогано, якби парламентські вибори, а потім і місцеві, очистили його і привели в Полтаву нормальних людей, які зможуть навести лад у місті», – наголосив Андрій Карпов.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко попросив Кабмін направити йому подання на звільнення голови Полтавської обласної державної адміністрації (ОДА) Валерія Головка та його першого заступника Андрія Пісоцького. 

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

5 + 0 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.