Льовочкін замість Курченка може стати головним спонсором акцій Саакашвілі

Як повідомлялося раніше, у палкого українського опозиціонера, лідера «Руху нових сил» Михеіла Саакашвілі закінчуються кошти на утримання «Міхомайдану», до того ж, «нависають» борги. Все то, що СБУ перекрила основний канал фінансування опозиційного руху з Москви від олігарха-втікача Сергія Курченка. Як інформує PRпортал з посиланням на українського блогера Мирослава Олешка, у Саакашвілі може з’явитися новий покровитель-утримувач – олігарх Сергій Льовочкін.

Блогер розповідає, що сьогодні в кав'ярні «Каффа» на вулиці Григорія Сковороди біля Київської Могилянки зустрілися в обід заступник голови «Руху нових сил» Іван Лозовий і політтехнолог Кость Бондаренко, який є довіреною людиною олігарха Сергія Льовочкіна. 

Мирослав Олешко припускає, що це навряд чи була звичайна зустріч двох людей, ця зустріч могла ознаменувати початок переговорів про фінансування Саакашвілі проросійським олігархом Льовочкіним. Раніше довірена люди від Саакашвілі – Дангадзе вів переговори з Курченко. Через Дангадзе передавалася готівка на фінансування акцій протесту в Києві. 

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

15 + 0 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.