Компанія Uber вперше увійшла у рейтинг Forbes

Компанія Uber Technologies Inc. вперше увійшла до рейтингу найбільших приватних компаній США в 2017 році за версією журналу Forbes.

Про це повідомляється на сайті журналу .

Крім Uber, в рейтингу з'явилося 11 новачків. Лідерами рейтингу традиційно стали Cargill, який займає перше місце вже протягом 10-го року поспіль і Koch Industries.

У п'ятірку найбільших приватних компаній США увійшли продуктовий рітейлер Albertsons та дві аудиторські компанії - Deloitte і PricewaterhouseCoopers.

Серед великих компаній, що не увійшли до рейтингу, наголошується техаська Dell. Крім неї, ще вісім компаній з колишнього списку не були у рейтинг в цьому році. У виданні зазначають, що причиною виходу з рейтингу стало те, що доходи компаній впали нижче за позначку в 2 млрд доларів, вони перестали бути приватними компаніями або були продані іноземцям.

Відзначимо, що щорічний рейтинг найбільших приватних компаній США в 2017 році в цілому увійшло 225 компаній. Їх доходи сумарно склали 1,57 трильйона доларів, що на 3% менше, ніж в минулому році.

Uber - онлайн-сервіс, що дозволяє замовити приватне таксі через сайт або мобільний додаток. Компанія була створена в 2009 році, її штаб-квартира знаходиться в Сан-Франциско. Послуги Uber доступні більш ніж в 100 містах світу.

 

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

3 + 0 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.