Команда Зеленського розпочала боротьбу за крісло мера Києва

Сьогодні, 13 червня, біля Адміністрації президента проходить акція, метою якої є привернення уваги глави держави до проблем малого та середнього бізнесу у Києві, пише Главком

Люди, які зібралися на Банковій, тримають плакати виконані у фірмовому зеленому стилі з написами «Президент Зеленський, зупиніть мера Кличка», «Ні знищенню підприємців Києва!», «Кличко легалізував банду ті тушок «муніципальну охорону» і рейдерить наш бізнес. Допоможіть нам!» та ін.

Як стало раніше відомо «Главкому», організатором пікету є ГО «Громадянський корпус», президентом якої є Роман Солодкий.

Солодкий, партнер 52-го номера у списку «Слуги народу» Артема Культенка по бізнесу, пов’язаного з київськими МАФами. 

Культенко разом із Солодким і Сергієм Корнієвським є співзасновниками громадської організації – «Спілки інвесторів транспортної інфраструктури міста Києва» (ГО «Сіті м. Києва»). Ця організація мала активну позицію щодо МАФів і паркувальних майданчиків.

Самого Солодкого називають «королем незаконних МАФів». Свого часу він був активним членом Партії регіонів та неодноразово з’являвся на світлинах з проросійською символікою – георгієвською стрічкою. 

Нагадаємо, до списку партії «Слуга народу» на дострокові парламентські вибори, які заплановані на 21 липня, під дев’ятим номером потрапив генеральний директор телеканалу «1+1» Олександр Ткаченко.

Як писав «Главком», багатолітній генеральний директор телеканалу Ігоря Коломойського, можливо, побореться за крісло мера Києва. 

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

3 + 3 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.