Кого США не хочуть бачити президентом України: Експерт розповів про настрої Вашингтона

У США бояться, що до влади в Україні прийде недосвідчений, популістський політик, який може стати слабкою ланкою у майбітніх переговорах із Путіним. Як повідомляє PRпортал, про це в ефірі проекту «Народ проти« в ефірі телеканалу ZIK розповів директор Євроазійської демократичної ініціативи Пітер Залмаєв.

Відповідаючи на запитання, хто для Вашингтона є фаворитом серед кандидатів на пост президента України, він наголосив: американські політики дуже обережні у розмовах щодо їх політичних симпатій.

«Насправді, у тамтешніх кулуарах влади не так багато політиків, які взагалі цікавляться Україною. Вибачте, якщо когось розчарую, та «вашингтонського обкому» не існує. Однак, ті, хто все ж цим цікавиться – дуже обережні», – розповів експерт.

Він зазначив: вони налякані дуже серйозним «популістичним душком», який бачимо в українській виборчій кампанії.

«Зокрема, бояться, що до влади прийде недосвідчений популістський політик, за яким стоїть інший політик. Він може бути дуже слабкою ланкою у майбутніх переговорах із Володимиром Путіним. Згадується, як свого часу, молодого президента Кеннеді пробивав генсек СРСР Микита Хрущов Карибською кризою 1962 року», – підкреслив Пітер Залмаєв.

Читайте також: Гримчак пояснив, що буде, якщо Порошенка не оберуть на другий термін

Як повідомлялось раніше, директор Національної розвідки США Ден Коутс зазначав, що Росія прагне прибрати Петра Порошенка і привести до влади менш антиросійський парламент. 

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

3 + 5 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.