Із видання Delo.ua звільняється частина команди

Одинадцять співробітників видання Delo.ua (бізнес/медіа бюро «ekonomika+») повідомили, що залишають проект через «різні погляди» на розвиток із новими власниками
 

Про звільнення журналістів на сторінці у Facebook повідомивзаступник головного редактора видання Сергій Чепінський. За його словами, команда працюватиме до 22 лютого, пише Детектор медіа

«Детектор медіа» звернувся до редакції по коментарі. У відповідь журналісти Delo.ua надіслали свою заяву. В ній, зокрема, повідомляється, що «на жаль, редакція та нові власники (бізнес/медіа бюро «ekonomika+» – ДМ) мають різні погляди» щодо розвитку, тому частина команди вирішила піти.

Із видання звільняються: головред Дар’я Куренкова, її заступник Сергій Чепінський, журналісти Тетяна Кучер, Ірина Гудзь, Інна Рослік, Наталя Міняйло, Оксана Тарасенко, редактор стрічки новин Віта Попова, редактор «ТОП-100» Любомира Ремажевська, дата-аналітик Любов Петрушко та керівник проектів Артем Ільїн.

«Детектор медіа» публікує заяву співробітників редакції.

У коментарі «Детектору медіа» головред Delo.ua Дар’я Куренкова повідомила, що не знає, хто далі керуватиме виданням: «Я дуже сподіваюся, що видання продовжить своє існування та буде в подальшому розвиватися, адже в нього є віддані читачі. Щодо інших кадрових призначень мені невідомо».

«Детектор медіа» також звернувся по коментарі до нового керівника бізнес/медіа бюро «ekonomika+» Іллі Чудновського та чекає на відповіді.

Бізнес/медіа бюро «ekonomika+» – це видання delo.ua, mmr.ua, womo.ua, які пишуть про бізнес. Компанія була заснована більше 20 років тому. В різні часи її власниками були підприємці та журналісти Ігор Ляшенко та Станіслав Шум, німецька видавнича група Handelsblatt, EastOne LLC Віктора Пінчука. Восени 2014 року група EastOne Віктора Пінчука вирішила продати ТОВ «Видавництво "Економіка"» генеральному директору компанії Ірині Рубіс.

4 лютого 2019 року стало відомо, що новим власником бізнес/медіа бюро «ekonomika+» (delo.ua, mmr.ua, womo.ua) став дніпровський бізнесмен Костянтин Паршин, а саме видавництво очолив Ілля Чудновський, який раніше працював гендиректором видавничого будинку «Капитал».

 

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

1 + 0 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.