Італійська телекомпанія показала карту Росії з Кримом

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення направила лист з протестом до телекомпанії World Fashion Channel у зв'язку з демонстрацією карти Росії з анексованим Кримом в одній із програм 

Про це повідомляє прес-служба Нацради.

Як заявили в Нацраді, демонстрація карти РФ з Кримом порушує українське законодавство і суперечить нормам міжнародного права.

"Регуляторний орган звернувся з листом до італійської телекомпанії World Fashion Channel Europa S. R. L., яка здійснює ретрансляцію програми World Fashion Channel, проінформувавши про виявлені порушення чинного законодавства в частині територіальної цілісності України", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що в разі ігнорування звернення української сторона програма, в якій Крим був показаний частиною Росії, може бути заборонена до показу в Україні.

"Регулятор звернувся до телекомпанії з вимогою вжити всі можливі заходи по припиненню поширення розміщеної на сайті недостовірної інформації в частині територіальної приналежності Автономної Республіки Крим. В іншому випадку Національна рада буде мати підставу розглядати зафіксовані порушення норм законодавства як недружнє ставлення до українських глядачів і до держави Україна в цілому", - констатували в Нацраді.

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

16 + 4 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.