Гриценко вдруге покликав Тимошенко на дебати

Я вже кликав Тимошенко на дебати. Моє повідомлення вона отримала, прочитала, але не відповіла. Тому зараз у прямому ефірі я запрошую її ще раз: «Пані Юліє, приходьте! Не буде ніяких непорозумінь». Як повідомляє PRпортал, про це в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK заявив міністр оборони України у 2005-2007 роках і лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко.

Анатолій Гриценко зазначив, що ву нього та Юлії Тимошенко принципові розбіжності щодо того, яким чином потрібно вдосконалити систему державного управління.

«Я вже не кажу про інші розділи, пов’язані з правами людини, децентралізацією та все інше. А щодо системи управління державою, Юлія Тимошенко вважає, що главою держави має бути не всенародно обраний Президент, а обраний у парламенті канцлер. От я проти цього. Уявіть собі, що нинішній парламент буде обирати канцлера. Думаєте, оберуть ту людину, яка буде рухати країну вперед? Ні! Хлопці оберуть ту людину, яка буде виконувати усе, що вони захочуть», – зазначив Гриценко.

Політик наголосив, що на такому складному етапі країною має керувати людина з найвищим рівнем легітимності.

«Тобто обрана всенародно. Жодні обмеження прав Президента на цьому етапі неприпустимі. Навпаки, йому можна дати більше відповідальності за виконавчу владу», – акцентував лідер «Громадянської позиції».

Анатолій Гриценко додав: оскільки лідерами президентських рейтингів сьогодні є він та Юлія Тимошенко, їм обом варто зустрітись на дебатах.

«Було б правильно, якби ми вийшли у прямий ефір, сподіваюся, ZIK надав би таку можливість, я обіцяю Юлії Володимирівні, що не буде «каменя за пазухою», буде повна толерантність. Я хочу, щоб ми виклали свої позиції. А тоді люди вирішать», – зазначив Гриценко й додав, що він вже кликав Тимошенко на дебати, але на його повідомлення вона не відповіла.

«Хоча прочитала. Та уникнути цієї дискусії пані Тимошенко не зможе. Це питання державної, а не моєї або її важливості. Тому зараз я у прямому ефірі запрошую її ще раз. Пані Юліє, приходьте! Не буде ніяких непорозумінь. Хочете, без будь-яких інших присутніх у студії людей. Просто прямий ефір. Чесний, прозорий, відповідальний», – заявив гість програми. 

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

14 + 2 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.