Головний редактор Руху «Чесно» Олександр Саліженко заявив про тиск з боку низки інтернет-ресурсів та телеграм-каналів

Низка інтернет-ресурсів та анонімних телеграм-каналів поширює дезінформацію про те, що головний редактор Руху «Чесно» Олександр Саліженко нібито ухиляється від мобілізації. Про це він заявив на своїй фейсбук-сторінці. 

«Кілька інтернет-помийок та анонімних телеграм-каналів нещодавно згадали про мене — начебто я ухиляюсь від мобілізації. Паралельно особи, які за стилем діяльності дуже нагадують адвокатів Медведчука, надіслали звернення в ДБР з вимогою перевірити роботу Вінницького ОТЦКСП. Нібито вони недопрацьовують, бо ж я досі не мобілізований», — написав головний редактор руху «Чесно».

У коментарі «Детектору медіа» Олександр Саліженко розповів, що кілька разів помічав у медіамоніторингу Руху «Чесно», що інтернет-ресурс «Закон і бізнес» згадує його разом із представниками інших організацій у контексті нібито ухилення від військової служби. Інформаційна атака проти нього розпочалася кілька тижнів тому. 

«Детектор медіа» помітив однакові матеріали, зокрема, на сайтах «Закон і медіа», «Комсомольська правда» (нині «Коротко про»), «Знай.ua» та uanews.net. Окрім Олександра Саліженка, ресурси також згадують журналіста-розслідувача Юрія Ніколова, голову правління Центру протидії корупції Віталія Шабуніна, очільника «Фундації DEJURE» Михайла Жернакова та інших представників антикорупційних організацій.

Источник: 
PRпортал