Головний популіст дня: Власенко, який прозоро натякає на скасування закону про люстрацію за президентства Тимошенко

Номінується народний депутат з "Батьківщини" Сергій Власенко, який натякає, що за президентства Тимошенко люстрованих служак Януковича повернуть на посади. Номінувала його група "Антипопулісти" на сторінці у соцмережі Facebook, передає Depo.ua.

"Три роки тому я дійсно говорив про те, що люстрація повинна бути, але має торкатися найвищого політичного оточення Януковича. Однак водночас, завдяки люстрації викинули виконавців середньої ланки, і в нас сьогодні, зокрема правоохоронна система вже знекровлена", – заявив він в ефірі каналу ZIK.

По-перше, Сергій Власенко голосував 16 вересня 2014 року за закон про очищення влади. За нього голосували Абдулін, Богдан, Дубіль, Соболєв, Кириленко, Кожем'якін, Кондратюк, Кужель, Немиря, Тарасюк. Тобто, більше половини нинішнього складу фракції Тимошенко. То ж не знаємо, що там говорив Власенко три роки тому, а чотири роки тому він підтримав закон про люстрацію. Може за це нагримати на свою руку, яка тиснула на кнопку "за".

По-друге, виконавців середньої ланки не викидали. Якщо, звісно, вони не були задіяні у злочинних схемах. Коли йдеться про реформу поліції, то певна частина колишніх працівників не пройшла переатестацію. З різних причин - через не фаховість або підозру в корупції. Саме на період реформи поліції припадає найвищий градус скиглення, що, мовляв, виганяють професіоналів. Зараз, як бачимо, друга серія цього серіалу.

По-третє, люстрація, яка відбулася у наших західних сусідів, коли вони позбувалися минулого радянської окупації, торкнулася всіх, хто був на посадах, і хто співробітничав з окупантами і спецслужбами. Так ці країни очистилися і швидко пішли вперед. У нас досі не люстровані агенти КДБ, які перейшли у спадок ФСБ, а компартійні діячі отримують чималі державні пенсії. Закон про очищення влади недосконалий, та він став прецедентом в нашій історії, що зло може бути покаране. І коли на старті президентських виборів права рука Тимошенко прозоро натякає, що частина колишніх служак Януковича можуть повернутися на посади, бо вони "професіонали", це може означати: або розрахунок робиться на коротку пам'ять виборців, або існує змова з колишніми "регіоналами" про скасування закону про люстрацію в разі перемоги Тимошенко.

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

4 + 2 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.