Фото українки включили до топ-10 в конкурсі Adobe

Фото львів'янки Іринки Громоцької увійшло до топ-10 найкращих конкурсу Rising Stars of Photography 2018 від компанії Adobe.

Про це йдеться в блозі компанії, пише Media Sapiens

Світлину, яку високо оцінило журі конкурсу, фотографиня зробила у віці 20 років у китайській провінції Юньнань. Іринка Громоцька навчилася фотографії сама, зокрема завдяки урокам на YouTube та перегляду інтерв'ю з фотожурналістами. Цього року вона вступила до Школи журналістики УКУ, а раніше навчалася в Національному університеті «Львівська політехніка».

«Іринка уникає формальних портретів, схиляючись до вуличної фотографії, через яку вона може фотографувати жінок та дітей у їх звичному середовищі. Проекти Іринки фокусуються на правах жінок, і вона сподівається своєю роботою показувати, як живуть жінки, їх щоденну боротьбу та щасливі моменти», – йдеться в публікації Adobe обрані 10 світлин.

Фіналістами міжнародного конкурсу Rising Stars of Photography стали також фотографи з Південної Африки, США, Індонезії, Данії, Німеччини та Ефіопії.

Зокрема серед фіналістів опинилася американська фотографиня Сара Блесенер (Sarah Blesener), яка перемогла в конкурсі International Photographer of the Year із цією ж світлиною з серії про військово-патріотичні табори для підлітків у США.

 Фото Сари Блесенер

Також до переліку ввійшла світлина 16-річного школяра з Індонезії Майкла Теодріка (Michael Theodric).

Фото Майкла Теодріка

Нагадаємо, нещодавно журі конкурсу iPhone Photography Awards показали кращі фото учасників.Гран-прі конкурсу виграв знімок фотографа-документаліста Яшима Салама (Yashim Salam), який зняв дітей рохінджа, що дивляться фільм у таборі для біженців.

 
Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

2 + 8 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.