Facebook запустив у Китаї "таємний" додаток

Компанія Facebook запустила в Китаї власний додаток для обміну фотографіями, незважаючи на те, що на саму соціальну мережу в країні накладена заборона, передає Інтерфакс.

Як повідомляє The New York Times з посиланням на джерела, влада Китаю може про це не знати.

Додаток, за допомогою якого Facebook вдалося проникнути на ринок Китаю, називається Colorful Balloons. За своїм функціоналом і дизайном він схожий з додатком Facebook Moments. Однак при цьому, в програмі ніде не вказується його зв'язок з компанією, також як і немає вказівок на це в магазині додатків для смартфонів, де його можна скачати.

Зазначається, що розробником програми значиться компанія Youge Internet Technology. У Facebook не стали офіційно підтверджувати свою причетність до додатку, однак компанія підтвердила свою зацікавленість у виході на китайський ринок.

У Китаї Facebook з 2009 року заблокований владою з міркувань цензури. Так само в країні не діє і месенджер, що належить соціальній мережі WhatsApp.

Раніше повідомлялося, що команда Facebook представила нову платформу для відео, яку називають конкурентом Youtube і Netflix.

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

7 + 8 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.