Facebook вперше видалила сторінки, які пов’язані з раніше заблокованою

Компанія заблокувала 22 сторінки конспіролога Алекса Джонса, які були пов’язані з його основним акаунтом InfoWars. Оновлені правила соціальної мережі дозволяють видаляти сторінки, що пов’язані з тими, які були заблоковані раніше.
 

Як пише Media Sapiens із посиланням на  The Verge, ці сторінки модерувалися зі США та Бразилії. Вони були створені ще до видалення основного акаунту InfoWars у серпні 2018 року.

Окрім Facebook, InfoWars блокують також Apple, Twitter та PayPal. Основна причина — поширення булінгу і мови ворожнечі. Утім це медіа також відоме своїми конспірологічними теоріями.  

Для Facebook це перше видалення сторінок, які пов’язані із раніше заблокованою, що стало можливим після оновлення стандартів соціальної мережі. Компанія не пояснює, яким чином їй вдалось розпізнати зв’язок цих груп. Утім зазначає, що ті використовували подібні назви.  

Раніше компанія попереджала адміністраторів сторінок, щоб ті не створювали дублікати. Проте у Facebook кажуть, що менеджери усе ж намагалися обходити цю заборону і робили ще одну сторінку перед тим, як основну блокували.

Раніше «Детектор медіа» писав, що стрімінговий сервіс Roku повернув канал Infowars на короткий час, але видалив його після скарги користувачів.

 

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

17 + 0 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.