Facebook дозволить користувачам блокувати Марка Цукерберга та його дружину Прісциллу Чан

Засновник соцмережі Facebook Марк Цукерберг пообіцяв владнати технічну помилку, через яку користувачі не можуть заблокувати його сторінку та сторінку його дружини Прісцилли Чан.

Як пояснив Марк Цукерберг виданню BuzzFeed, на виправлення цієї технічної помилки потрібен певний час, але компанія над цим вже працює, передає Media Sapiens

Користувачі ще взимку помітили, що акаунт засновника соцмережі Марка Цукерберга неможливо заблокувати у Facebook. Та нещодавно така ж помилка виникла й зі сторінкою його дружини Прісцилли Чан. При спробі блокування сторінки на екрані з’являється повідомлення про те, що зараз її заблокувати неможливо.

Як пояснили в самій компанії, така помилка може виникнути з будь-яким акаунтом, якщо декілька людей одночасно намагаються його заблокувати. Представники Facebook також підкреслили, що в соцмережі немає сторінок, які неможливо заблокувати.

Нещодавно віце-президент з кібербезпеки Facebook Алекс Стамос (Alex Stamos) повідомив, що соцмережа щодня видаляє більше 1 мільйона акаунтів в рамках боротьби зі спамом, шахрайством та тролінгом. Соцмережу регулярно критикують за непрозорі правила модерування та блокування контенту. Раніше The Guardian опублікувала правила модерації контенту в Facebook. На прийняття рішень модераторам часто дається близько 10 секунд. «Facebook просто не може контролювати весь контент. Його занадто багато, і з'являється він швидко», - розповів газеті співробітник компанії на умовах анонімності. При цьому інструкції для модерування є досить заплутаними.

 
 
 
Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

12 + 2 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.