Ердоган оголосив про свою перемогу на виборах

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган оголосив про власну перемогу на виборах. Про це повідомляє видання Hurriyet Daily News.

«За неофіційними результатами, наша нація довірила нам президентство та очолити виконавчу гілку влади, віддавши перевагу нашому «Народному Альянсу», що є великою відповідальністю», - заявив Ердоган. 

Також він висловив сподівання, що ніхто «не намагатиметься забруднити вибори, щоб приховати свою невдачу».

«Меседж зрозумілий: Туреччина дала урок демократії своєю явкою, яка близька до 90 відсотків», — резюмував турецький президент.

Зазначимо, що за даними інформагенції Anadolu, після опрацювання 97,57 % голосів, чинний президент отримав перемогу з результатом 52,54%. 

Раніше сьогодні у Туреччині розпочалося голосування на дострокових президентських і парламентських виборах.

Напередодні виборів в Туреччині пройшли мітинги на підтримку чинного президента та представника опозиції.

Так, на заключний мітинг кандидата в президенти від опозиційної Народно-республіканської партії (НРП) Мухаррема Індже у Стамбулі прийшли, за його власними даними, п'ять мільйонів людей. Одна перевірити цифру з незалежних джерел неможливо.

Реджеп Таїп Ердоган також провів кілька менших мітингів у різних районах Стамбула, на яких зібралися тисячі його прибічників. У своїх виступах він закидав своєму супернику Індже брак досвіду в управлінні країною та висловлював упевненість у своїй перемозі.

 
Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

14 + 0 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.