Екс-конкурент Клінтон знову боротиметься у президентській кампанії 2020 року у США

Сенатор Берні Сандерс подасть заявку на участь в президентській гонці, повідомляють Fox News із посиланням на Громадське радіо Вермонта, пише ТСН

"Ми почали політичну революцію в кампанії 2016 року, і тепер настав час просунути цю революцію вперед", - сказав він в інтерв’ю радіостанції.

Сандерс ідентифікував президента Дональда Трампа, як "патологічного брехуна".

Сенатор повідомив, що за умови перемоги на виборах планує працювати над покращенням сфери охорони здоров'я і підвищенням мінімальної заробітної платні. Саме ці засади політик відстоював на попередніх президентських виборах у 2016 році.

Сандерс є прогресивним популістом, який ідентифікує себе як демократичний соціаліст. Під час попередніх виборів президента США він розгорнув досить серйозну боротьбу проти демократичного суперника Гілларі Клінтон.

Наразі Берні Сандерс у процесі приєднання до представників головного демократичного табору - Елізабет Воррен, Камали Гарріс, Емі Клобучар і Корі Букер.

Нагадаємо, 77-річний Сандерс в останні місяці мав справу з обвинуваченнями у сексуальних домаганнях та спори, пов’язані з проявами жорстокого поводження з боку його власного передвиборчого штабу. Сенатору навіть довелось приносити вибачення.

Але сенатор, як і раніше, користується широкою упізнаванністю і рішучою підтримкою з боку прогресивно налаштованих американців по всій країні. У Нью-Гемпширі, який проводить перші первинні вибори в гонці за Білий дім, керівний комітет головних прихильників його кампанії 2016 року продовжує збиратися щомісяця. 

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

3 + 0 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.