Екс-глава Yahoo звинуватила РФ у зламі 3 млрд акаунтів

Колишній генеральний директор компанії Yahoo Марісса Майєр вибачилася за два масових злами даних цієї інтернет-компанії, звинувативши "принаймні в одному з них" російських агентів.

Про це вона заявила на слуханнях з приводу зростаючого числа кібератак на великі компанії США, передає Reuters

"На жаль, не дивлячись на те, що всі наші заходи допомагали Yahoo успішно захищатися від шквалу атак як приватних, так і спонсорованих державою хакерів, російські агенти вторглися в наші системи і вкрали дані наших користувачів", - заявила Майер.

При цьому Майєр принесла вибачення за витік інформації, оскільки в цей час очолювала компанію.

"Тепер ми знаємо, що російські розвідники і хакери, що фінансуються державою, були відповідальні за комплексні та надзвичайно складні атаки на системи Yahoo", - сказала Майєр.

За її словами, для того, щоб обійти захист, необхідні були "дійсно агресивні" дії хакерів, і що навіть найзахищеніші компанії "можуть стати жертвами цих злочинів".

Раніше повідомлялося, що жертвами хакерської атаки в 2013 році стали всі три мільярди акаунтів користувачів Yahoo. Представники компанії відзначили, що серед вкрадених даних не було паролів, інформації про банківські картки або банківських платежах.

Нагадаємо, у березні влада США висунула офіційні звинувачення проти двох співробітників Федеральної служби безпеки Росії.

Йдеться про Дмитра Докучаєва та Ігоря Сущина, яких звинувачують у зламі інтернет-компанії Yahoo і крадіжці даних сотень мільйонів користувачів.

Для цієї хакерської атаки співробітники ФСБ найняли росіянина Олексія Білана і громадянина Казахстану та Канади Каріма Баратова (вже затриманий).

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

16 + 3 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.