Durex представив лінійку енергетичних напоїв

Durex Malaysia вкотре святкує День сміху, запускаючи свій перший в історії Durex Energy Drink. Цей енергетичний напій спеціально розроблений для підвищення рівня енергії та покращення інтимного досвіду. 

Durex добре відомий своїми першоквітневими витівками. Він вже обдурював аудиторію випуском нових смаків презервативів під назвою «Smoked Sausage» у 2018 році та «Mala HotPot» у 2019 році.

Цього року Durex знову вирішив пожартувати, представивши енергетичний напій, який складається з трьох смаків для всіх і кожного, хто «спраглий» і старше 18 років.

«Впроваджувати азарт до життя дуже важливо, і це саме те, що прагне робити Durex. Грайливим розіграшем на День сміху Durex надає цьому святу абсолютно новий сенс. Уявіть собі, що це підбадьорливий енергетичний напій, який наповнює нас безмежною радістю, сміхом і щастям. Durex, ваш надійний супутник, тут, щоб зробити кожну мить життя по-справжньому значущою!» — сказав Джером Го, керівник відділу маркетингу безрецептурних препаратів та інтимного здоров’я MYSG.

 
Источник: 
PRпортал