Дружини футболістів закликають українок відпустити чоловіків на футбол у День закоханих

«Так!» – відповідь, яку мріє почути від коханої жінки будь-який чоловік, і футбольні вболівальники – не виняток. 14 лютого – не тільки День всіх закоханих, але й дата важливих матчів 1/8 Ліги чемпіонів УЄФА. Справжній фанат не може пропустити таку подію. То як бути? Дружини гравців ФК «Шахтар» знають відповідь: у серії відеороликів вони відпустили своїх чоловіків на футбол, просто сказавши «Так!» Відпусти коханого на перегляд матчу і ти!

Для романтичних жінок 14 лютого – День усіх закоханих, а для футбольних уболівальників – важливі матчі Ліги чемпіонів УЄФА. Для щирого фаната пропустити таку подію – все одно, що працювати на новорічні свята. Проте й жінки чекають зізнань у коханні не менш, ніж уболівальники – початку матчу. То як бути?

Бренд Pepsi, офіційний спонсор Ліги чемпіонів УЄФА, та дружини гравців ФК «Шахтар» закликають жінок відпустити своїх чоловіків на перегляд Ліги чемпіонів УЄФА. Спочатку Пауло Фонсека запропонував тактику переговорів з коханою чоловікам, а що скажуть з цього приводу жінки? Дружини гравців ФК «Шахтар»: Юлія П’ятова, Маргарита Степаненко, Наталія Шевченко та Катерина Бутко продемонстрували приклад.

«Так!» – вони погодились, використовуючи всю палітру емоцій: весело та сумно, зверхньо та з розумінням, пошепки та підвищуючи голос. Скажіть і ви «Так!» пристрасті коханого – футболу. Адже глибокі почуття, на відміну від розкладу Ліги чемпіонів УЄФА, не прив’язані до календаря.

 «Серія видеороликів допомагає близьким людям дійти порозуміння, – прокоментувала участь у проекті Юлія П’ятова, дружина воротаря ФК «Шахтар». – Звісно, у найромантичніший день року хочеться, щоб коханий був поруч. Але я розумію, що футбол – не лише робота, але й пристрасть мого чоловіка. То чому б не подарувати коханому цей вечір? Я кажу Так, і відпускаю на футбол.»

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

3 + 5 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.