Для жінки, що показала середній палець кортежу Трампа, зібрали понад $ 50 тисяч допомоги

На краудфандинговому майданчику GoFundMe люди зібрали більше $ 50 тисяч для американки Джулі Бріксмен (Juli Briskman) , яка показала середній палець кортежу Дональда Трампа й втратила роботу, пише Media Sapiens

 

Кампанія зі збору коштів на підтримку Бріксмен почалася 6 листопада й за тиждень користувачі пожертвували їй 57 тисяч доларів. Ціль краудфандинга - зібрати для жінки $ 100 тисяч.

В мережі раніше стало вірусним фото пані Бріксмен, яка показує середній палець кортежу президента США Дональда Трампа. Знімок був зроблений 28 жовтня 2017 року фотографом з прес-пулу президента. Президент повертався зі свого гольф-центру в Стерлінгу, штат Вірджинія. 50-річна Джулі Бріксмен їхала на велисипеді й коли кортеж скинув швидкість, порівнялася з ним, показала середній палець й повернула в інший бік.

Після цього інциденту керівництво компанії Akima LLC, де вона працювала маркетологом, вирішило звільнити її.

Як розповіла згодом сама велосипедистка, вона не шкодує про свій вчинок, оскільки дала багатьом американцям образ протесту проти політики Дональда Трампа. «Це було моєю можливістю висловитися», - прокоментувала вона. В мережі знімок поширюється з хештегом #Her2020 й став основою для жартів та мемів.

 
Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

18 + 1 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.