Для електорального ядра Тимошенко модні слівця є незрозумілими

Форум Юлії Тимошенко «Новий курс України» був добре спланованим політичними технологами. Вони розраховували на привернення уваги креативного прошарку суспільства. Однак серед молоді є певна тенденція – вони не довіряють політикам, тим паче тим, які мають прем’єрське минуле. Водночас, електоральне ядро «Батьківщини» навряд чи зрозуміло, про що говорила Юлія Володимирівна. Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» сказав політтехнолог Олександр Леонов, - повідомляє PRпортал.

«Ймовірно, через форум Юлія Володимирівна намагається розширити свою електоральну базу за рахунок креативного класу. Не дивно, адже рейтинги всіх кандидатів є дуже подібними. Для того, щоб вирватися уперед, треба якось діяти», – пояснює Олександр Леонов.

Втім, попри модні слівця, які Юлія Тимошенко використовувала під час форуму «Новий курс України», політика може не зрозуміти її електоральне ядро, зазначає експерт.

«Важливо зберегти електоральне ядро. Для нього нові словечка можуть бути взагалі незрозумілими. Чесно кажучи, я сумніваюся, що сьогоднішній формат Тимошенко вистрілить», – вважає Олександр Леонов.

Він додає: люди з креативного класу, здебільшого, недовіряють політикам.

«Тим паче, у Тимоешнко вже є кредитна історія – вона була двічі прем’єром. Тому, вочевидь, доведеться боротися зі своїм минулим, відстоюючи майбутнє. А от чоловік із оголеним торсом, який вийшов до Тимошенко під час форуму з квітами – це політтехнологічний крок. Він з легкістю підійшов до Юлії Володимирівни, зробив усе, як по маслу, а у фіналі красиво зійшов зі сцени», – каже політтехнолог Олександр Леонов.

Колишній співробітник СБУ Іван Ступак також переконаний, що вихід наполовину оголеного чоловіка – продуманий політтехнологічний крок.

«Весь виступ Тимошенко – суто політична технологія. Від початку до кінця. Мало людей бачили форум, однак, всі знають, що вийшов красивий чоловік, не з пивним животом, а кубиками пресу. Жінки і чоловіки це оцінили. Юлія Володимирівна говорила потрібні слова. Про що зараз мова у суспільстві? Блокчейн, криптовалюти, плейстейшен тощо. Вона могла сказати що-завгодно, аби звернути увагу молодої аудиторії. На мене її промова вплинула. Я не знаю про що вона говорила, однак заінтригувала мене», – ділиться Іван Ступак.

Юлія Тимошенко вибудувала свій образ у такий спосіб, ніби за її спиною нікого нема, звертає увагу експерт.

«Вона – за Україну. Тобто все спеціально зробили так, аби жоден політолог не міг виловити навіть півслова щодо інших політичних сил чи олігархів. Далі ж щось може її видати. Ближче до виборів ми це зрозуміємо, коли будуть стояти стволи, танки, гармати і почнеться серйозна передвиборча гра», – додає колишній співробітник СБУ Іван Ступак. Читайте більше тут: https://zik.ua/news/2018/06/21/dlya_elektoralnogo_yadra_tymoshenko_modni...

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

11 + 9 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.