Держдеп США приписав конфіскацію грошей Януковича НАБУ

Україна завдяки допомозі США змогла конфіскувати близько $1,3 млрд готівкою і виявити більше $3,24 млрд вкрадених коштів. Про це йдеться у повідомленні на сайті Держдепартаменту США з нагоди проведення Глобального форуму з повернення активів, отриманих злочинним шляхом.

"Експерти правоохоронних органів США увійшли до Національного антикорупційного бюро України (НББУ), щоб сприяти нарощуванню спроможності до боротьби з корупцією та відшкодуванню активів та посилити загальні антикорупційні зусилля України", - йдеться у заяві.

За підтримка США було відкрито 333 кримінальні справи, оформлено 207 повідомлень про підозри та сформульовано 108 звинувачень у справах, пов’язаних з корупцією.

Сполучені Штати також надають фінансування через Інноваційний фонд фіскальної прозорості, який співпрацює з неурядовими організаціями для збору, аналізу та публічного розповсюдження інформації, пов'язаної з енергетичною сферою; працює з законодавчою владою, засобами масової інформації та громадянським суспільством для сприяння прозорості; сприяє обліку квазіфіскальної діяльності в межах бюджету; створює дискусійну платформу в галузі енергетики.

Журналіст Oлександр Черевко звернув увагу, що Європейська правда, котра оприлюднила це повідомлення, користується поламаним перкладачем.

"Немає сумніву, що "Європейська правда" користується гуглєм для перекладу повідомлень Держдепу. Бо тільки гугль перекладає NABU, як НББУ. Але у Держдепу, здається, також користуються поламаним перекладачем, бо вважають, що за конфіскаовані $1,3 млрд доларів захищати треба НАБУ, а не ГПУ", - написав Олександ Черевко. 

А інвестбанк Карл Волох був більш категоричним. 

"Хотите доказательств того, что американское посольство в Украине - такие же п...е брехуны, как и грантоеды, которых они поддерживают? Почитайте это заявление. Оказывается, около полутора миллиардов долларов, которые Генпрокуратура вопреки мощнейшему и многоплановому саботажу грантоедов и их посольских покровителей, все же конфисковала у банды Януковича-Курченко - это заслуга НАБУ и американцев. Читайте и прозревайте: западная бюрократия здесь так погрязла в поддержке давно спонсируемых квартиролюбов и авантюристов, что готова врать всему миру прямо в глаза - почти как Путин", - написав Карл Волох

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

5 + 5 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.