Денис Бігус з командою буде вчити журналістів у «Лабораторії викриттів»

Команда Bihus.Info оголосила про набір на програму «Лабораторія викриттів» для журналістів-розслідувачів, що викривають корупцію у регіонах.

Як повідомляє Рlatfor.ma, з травня по грудень 2019-го вісім обраних журналістів отримають можливість  працювати і навчатись під менторством Bihus.Info. Програма триватиме вісім місяців та передбачає отримання стипендії у розмірі 300 євро, а також поїздку на Міжнародну конференцію розслідувачів у Гамбурзі, що відбудеться у вересні цього року.

Під час роботи в «Лабораторії» кожен учасник має створити по десять журналістських матеріалів, щонайменше один з яких – відео-розслідування.

Мета «Лабораторії» – підвищити рівень журналістських розслідувань у регіонах завдяки всебічній методологічній, редакторській та інформаційній підтримці проекту Bihus.Info, та створити Всеукраїнську мережу розслідувачів.

Програма розрахована на журналістів, які вже займаються викриттям корупції і планують підвищити свої навички в сфері розслідувань. Робота в «Лабораторії» не потребує перебування розслідувачів в Києві. Навпаки, ідея полягає в тому, щоб підсилити антикорупційну роботу в регіонах.

Набір триватиме до 29 квітня 2019 року. Подати заявку на участь можна за посиланням.

Проект реалізується спільно з Interlink Academy за підтримки German Foreign Ministry.

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

4 + 6 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.