Бренд туалетного паперу запустить місію на Уран

Бренд туалетного паперу, серветок і паперових рушників Who Gives A Crap запустить Місію на Уран, спонсоруючи наступну подорож на планету. Тому що це так підходить для бренду туалетного паперу. Концепція передбачає відправку туалетного паперу на Уран.

Щоб додати додаткової інтриги, Who Gives A Crap також створить цільову сторінку, яка дозволить їхнім відданим споживачам дізнатися більше про місію. Варто звернути увагу на дату оголошення — 1 квітня.

Марія Чілевич, керівниця бренду Who Gives A Crap, прокоментувала: «У Who Gives A Crap ми прагнемо дивувати та захоплювати споживачів і завжди шукаємо дикі ідеї, які допомагають нам очистити світ від сміття та зробити його цікавим для творіння добра.

Оскільки споживачі стають все більш підкованими, а конкуренти організовують найсміливіші фальшиві запуски продуктів та ідеї співпраці, ми хотіли здивувати ініціативою, яка змусила навіть нас зробити подвійний дубль.

Коли ми дізналися, що аерокосмічна промисловість відправляє космічний корабель на нашу улюблену планету №2, ми побачили можливість зробити щось дійсно безглузде — відправити наш туалетний папір на Уран, «офіційно» спонсорувавши другу в історії подорож на цю планету. А коли ми дізналися, що Уран буквально наповнений газом, це стало остаточним рішенням.

Хоча ми могли розчарувати кількох клієнтів першоквітневим розіграшем, ми точно встановили рекорд за кількістю каламбурів, використаних у кампанії».

Источник: 
PRпортал