Автор Pen-Pineapple-Apple-Pen створив нову версію хіта: відтепер він про ООН

Японській комік Піко Таро переробив свій вірусний хіт Pen-Pineapple-Apple-Pen для того, щоб підтримати програму ОНН зі сталого розвитку.

Міністр закордонних справ Японії Фуміо Кішида ( Fumio Kishida)вмовив автора вірусного відео Pen-Pineapple-Apple-Pen, коміка Казухіто Косака (Kosaka Kazuhito), більш відомого як Піко Таро (Pikotaro), переробити ролик для просування програми ООН, пише Media Sapiens

Спершу артист не сприйняв пропозицію серйозно.

«Ви маєте на увазі ООН? Ту ООН, яка у Нью-Йорку? Мене? Ви впевнені?», - з недовірою перепитав він.

Кадр з нового відео Піко Таро на підтримку програми ООН

 

17 цілей програми ООН зі сталого розвитку, які демонструє комік Казухіто Косака.

Проте комік все ж погодився і створив альтернативну версію відомого ролику. У ній він у тому ж леопардовому костюмі, що й в оригінальному відео, співає про 17 цілей сталого розвитку ООН.

 

За один тиждень це відео набрало 60 445 переглядів на YouTube.

Пісня Pen-Pineapple-Apple-Pen  вийшла 7 жовтня 2016 року на Alex Music Creative. Вона потрапила до Книги рекордів Гіннесса як найкоротша композиція (лише 45 секунд)  у чарті  Billboard Hot 100. Оригінальне відео Pen-Pineapple-Apple-Pen  увійшло до переліку найбільш вірусних роликів 2016 року на YouTube . Наразі воно має 122 800 639 переглядів.  

Нагадаємо, нещодавно MediaSapiens писав про те, що на YouTube з’явилося нове найпопулярніше відео, яке має вже 2 895 787 994 переглядів - кліп американських виконавців Wiz Khalifa та Charlie Puth на пісню See You Again.

 
 
 
Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

1 + 1 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.