Apple реалізувала обмін повідомленнями через супутниковий зв’язок

Американська корпорація Apple реалізувала в операційної системи iOS 18 обмін смс-повідомленнями та текстовими повідомленнями в iMessage через супутниковий зв’язок, що працює в умовах відсутності традиційного доступу до інтернету. Презентація відулася у межах щорічної презентаційної події компанії Worldwide Developers Conference, повідомило The Verge.

Функція буде доступна на iPhone 14 і новіших, коли їх власники оновлять операційну систему до iOS 18.

Також невдовзі власники останніх моделей iPhone зможуть планувати надсилання повідомлень та відповіді, що містять емодзі. Разом із цим користувачі отримають нові ефекти для повідомлень, а також розширення форматування тексту повідомлень: виділення жирним шрифтом, підкресленням, закресленням та курсивом.

Надсилання повідомлень підтримуватиме протокол Rich Communication Services (RCS), що забезпечує пересилання мультимедійного контенту.

За даними виданя, в iOS 18 компанія Apple реалізувала новий і більш настроюваний Центр керування. Зокрема, користувачі зможуть вільного розміщення піктограми програм на головному екрані, а також блокувати оновлення окремих програм на випадок, якщо смартфоном буде користуваттися хтось інший, окрім власника.

Також змінили дизайн програми «Фотографії» та додали новий ігровий режим для iPhone, що мінімізує фонову активність для оптимізації ігрового процесу.

Головною новацією презентації стало розгортання низки нових функцій на основі штучного інтелекту у програмах в iOS 18. Зокрема йдеться про можливість створення резюме з отримуваниз електронних листів та підготовку відповідей на них. Користувачі пристроїв з iOS 18 також зможуть створювати свої власні емодзі, даючи текстові підказки Genmoji, та генерувати зображення в Image Playground.

Источник: 
PRпортал