Аласанію вирішили звільнити із "Суспільного" після виборів

Очільника Суспільного телебачення Зураба Аласанію вирішили звільнити з 6 травня 2019 року.

Відповідне рішення ухвалила Наглядова рада під час засідання 12 лютого, коли повторно розглянула питання щодо відставки Аласанії, передає "Громадське" з посиланням на виконувачку обов’язків голови наглядової ради Суспільного Світлану Остапу.

Пропозицію обрати дату звільнення Аласанії на обговорення внесла член Наглядової ради Тетяна Лебедєва. Звільнення вирішили відтермінувати, щоб його не пов’язували з президентськими виборами.

11 членів ради проголосували "за", четверо - вимагали повного скасування рішення про звільнення. Член Наглядової ради Суспільного Євген Глібовицький подав пропозицію про те, щоб скасувати рішення про відсторонення Аласанії.

Він також подав позов до суду з вимогою скасувати це рішення. "Наглядова рада не пояснила причини розірвання контракту з головою правління нічим, окрім "ваші співробітники сміялися", — сказав Аласанія, коментуючи рішення. За його словами, наглядова рада прийняла річний звіт голови правління Суспільного мовника за 2018 рік та ухвалила план Суспільного мовника на 2019 рік. Аласанія додав, що корпоративний секретар, якого взяли на роботу в Наглядову раду, "витримав рівно одне засідання Наглядової ради, після чого терміново звільнився".

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

13 + 1 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.