Акторка Ребрик стала обличчям рекламної кампанії Evrodim

Українська акторка, телеведуча талант-шоу «Танцюють всі!» (СТБ) та учасниця  шоу «Танці з зірками» на телеканалі СТБ .

У Києві можна помітити білборди з дивними, на перший погляд, хештегами: #дачаліс #дачаозеро #терасакава #кітдімпес#повнийбасейн

Після "танців із зірками лілія Ребрик вийшла заміж за свого партнера Андрія Дикого та народила доньку Діану, яка також задіяна у рекламній кампанії, - повідомляє PRпортал.  

"Щаслива дружина та мама, яка мріяла про заміський будинок, - хто, як не вона, стане найкращим уособленням сімейного затишку?", - йдеться у повідомленні кампанії 

#дачаозеро

Це легкий хлюпіт води... напружений погляд, що безперервно слідкує за поплавком... романтична прогулянка на човні... камінець, що скакає хвилями, мов жабеня... Це незабутні моменти життя.


Це ковток свіжого повітря... пейзажний вид з вікна вашого будинку... щебет пташок... ранкові пробіжки та вечірні медитації... неповторний аромат первозданної природи... Це спокій та гармонія.

#кітдімпес

Це здійснення мрії ваших дітей... турбота та догляд... шалені та зворушливі витівки, що наповнюють дім дзвінким сміхом... свобода та вільний простір... Це переваги заміського життя.

Це тепла ковдра та улюблена книга... щоденні родинні розмови... романтичний захід сонця... грандіозні плани на майбутнє... сміх дітей, що граються поруч... Це справжнє сімейне щастя.

Це власне море біля будинку... освіжаюча насолода... спасіння від літньої спеки... стрибки з розгону на "раз, два, три" чи "мам, дивись як я можу!"... Це мрія про відпочинок, яка здійснилась.

Лілія Ребрик рекламує переваги заміського життя

 

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

9 + 7 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.