"Я зараз зніму мікрофон і піду": ведуча Мосейчук посварилася з нардепом у прямому ефірі

В прямому ефірі суспільно-політичного шоу "Право на владу" між його ведучою Наталею Мосейчук та нардепом від фракції "Батьківщина" Олексієм Кучеренком виникла гостра перепалка.

Під час суперечки політик звинуватив Мосейчук у "заангажованості" та "непрофесійних запитаннях", пише ТСН.

Так, під час ефіру Наталя Мосейчук говорила про те, що мешканцям ЖК "Патріотика" у Києві відімкнули холодну воду та електроенергію і люди змушені терпіти незручності в умовах пандемії коронавірусу.

Проте нардеп почав перебивати телеведучу із заявами, що він знає про цю ситуацію. "На побутовому рівні можна? Мої батьки - вони живуть в "Патріотиці" у Києві. Кілька будинків відключили від холодної води та електрики. ДТЕК. Достукатись, знайти правди неможливо. Я вам поясню", - говорила ведуча, але раптом її перервав Кучеренко, - "Ні! Я поясню! Ваш забудовник продав... Я знаю цю ситуацію". Водночас, Мосейчук попросила продовжити розповідь і додала: "Чотириповерхові будинки стоять без світла і води. Люди гасають туди-сюди, медики відмовляються підніматися. А коронавірус, на секундочку! Жодного волонтерства від ДТЕК немає, жодної доброчинності від ДТЕК немає. Тьху - і розтерли!".

Своєю чергою, Олексій Кучеренко, який також є колишнім міністром з питань ЖКГ, заявив про те, що днями у НКРЕКП щодо цього проводили нараду і проблема у "Патріотиці" виникла через нібито напівзаконність будівництва багатоповерхівок.

"У чому величезна проблема? Забудовники збудували "Патріотику" й інші мікрорайони без технічних умов на тимчасовому підключенні. Тобто ці шахраї, по суті, переклали цю проблему на вас. Зараз, згідно з новими правилами ринку, вам потрібно переукласти договір, а у вас немає в будинку технічних умов на під'єднання. Він напівлегальний. Тому можете на всіх валити, але я можу сказати одне: це корупція під час будівництва в Києві. І там шукайте ДАБІ, силовиків, які дозволяли це все робити...

Я пропоную пану Герусу (голова парламентського комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус - ред.) як порядній людині на найближчому комітеті розглянути, як сталась ця ситуація, закликати ДТЕК, закликати Національну комісію з регулювання, закликати КМДА. І ми дамо вам відповідь. Можна я вам так відповім?", - висловився Кучеренко. Наталія Мосейчук на таку заяву сказала, що не вірить. Після чого між ними і зав'язалася серйозна словесна перепалка, адже нардеп заявив, що "не вірить у її об'єктивність в цій ситуації". "Ви мені не вірите? А я не вірю в те, що ви незаангажовані у цій ситуації.

Я за своєю ініціативою проводив і за ініціативою пані Бабій, члена НКРЕКП, два дні тому цю нараду. Не хочете вірити? Ідіть своїм шляхом", - емоційно висловився Олексій Кучеренко. "Я йду далі. Я поставлю питання, попри заангажованість, я все-таки смілива. Скажіть, будь ласка, (...) Скажіть, будь ласка: а пан Ахметов не може закрити ДТЕК на ключ і теж зробити "темну" всій країні?", - запитала Мосейчук.

Нардеп їй відповів, що про це потрібно запитувати безпосередньо у Ріната Ахметова. "Пане Олексію, як ви дозволили знайтись в країні такому монополісту? Для чого у нас монополісти? В енергетиці в нас монополісти...", - сказала Наталія Мосейчук. На що нардеп відповів, що вона ставить "непрофесійні питання". Телеведучу такі слова обурили і вона навіть заявила, що покине студію. "Я зараз зніму мікрофон і піду через те, що я ставлю вам непрофесійні питання. Я ставлю вам людські запитання", - наголосила Наталія Мосейчук. Однак Кучеренко далі стояв на своєму і сказав, якщо він прийшов на шоу у гості, то ведуча має поводитися ввічливо і чемно. "Я прийшов до вас в гості - будьте чемними! Дайте мені висловитись", - додав Олексій Кучеренко.

 

youtube: 
Источник: 
PRпортал