Смешко побився з Добродомовим в перерві ефіру на ICTV

Ігор Смешко, кандидат в народні депутати і лідер партії “Сила і честь”, накинувся на народного депутата Дмитра Добродомова. 

Як повідомляє PRпортал, бійка відбулася в кулуарах передачи “Свободи слова” на ICTV. Ігор Смешко почав бійку разом з охоронцями.

Про це повідомляє Вікторія Сюмар на своїй сторінці Facebook. “Я не знаю, яку “честь” має офіцер, який в 2014 році замість фронту займався хіба що своїм працевлаштуванням на високі посади, тоді як реальні офіцери робили батальйони і брали відповідальність. Не знаю про яку “честь” можна говорити у Смєшка, який фізично накинувся в кулуарах Свободи слова ICTV на Дмитро Добродомова з кулаками і охоронцем). А потім в ефірі зображав “здивування”. Не знаю, які "нові обличчя" і "силу" веде в парламент Смєшко, якщо у списку – колишній начальник Генштабу Володимир Замана", – говорить Сюмар. 

Сюмар нагадала, що, за даними військової прокуратури, саме при Замані були розформовані зенітно-ракетні дивізіони, озброєні ракетними комплексами С-300, а також 19 авіаційних військових частин. Надалі українська армія фактично була позбавлена можливості захищати країну від агресора. "Це про "новизну і честь"... І нічого про майбутнє. Українська політика, як вона є", – підсумувала вона.

Лідер "Громадянської позиції" Анатолій Гриценко жорстко відповів Ігорю Смєшко, який накинувся з кулаками на Дмитра Добродомова за лаштунками ток-шоу. В ефірі шоу "Свобода слова" на ICTV політик присоромив Смєшко за неналежну поведінку і зазначив, що у новій Верховній Раді не місце таким людям.

"Мені соромно за такого генерала, який не може відповісти на питання, яке ставиться у студії відкрито, публічно, на всю країну, а потім з охоронцем беруть за грудки і застосовують фізичну силу. Спробував би застосувати до мене, я б роги швидко обламав б", – обурився Гриценко.

Він також звинуватив Смешка в тому, що свої КГБшні замашки той демонструє тоді, коли поруч немає жодних свідків.

"Якщо б підійшов до Добродомова і спробував вдарити, отримав би відразу. Вони там (поза ефіром. – Ред.). Я попереджаю: таким у парламенті роги обломають швидко. Якщо ви ще туди потрапите", – звернувся лідер "Громадянської позиції" до кандидата в нардепи.

Пізніше Гриценко прокоментував подію і на своїй сторінці в Facebook. Він підкреслив, що "Сила і честь" генерала-спецслужбіста Смешко насправді виявилися слабкістю і підлістю.

"Нічого кращого не придумав, як підло, за лаштунками студії під час реклами, нацькувати свого охоронця на представника нашої команди. Натиснути фізично, закрити рота? Не вдасться! Ці підлі спецслужбіські штучки залиште собі. В студії (не за кулісами) генерала я твердо попередив: ще один такий підлий вчинок – роги обломаю. Без охоронця", – пригрозив Смешко Гриценко.

youtube: 
Источник: 
PRпортал