Радник Єрмака назвав Олега Сенцова пристосуванцем

Михайла Подоляка обурили слова Сенцова щодо людей, які його звільнили, але не вважають "жертвою катівні"

Радник глави Офісу президента України Андрія Єрмака, Михайло Подоляк, заявив, що колишній політв'язень та український кінорежисер Олег Сенцов – пристосуванець. Про це Подоляк 11 липня написав у своєму Facebook

"Олег Сенцов" – просто фантастично ідеальна ілюстрація особливостей нашого внутрішнього національного характеру. Того самого горезвісного хутірського пристосуванства. З обов'язковим елементом забійної невдячності", – йдеться у публікації радника.

Також Подоляк зазначив, що Сенцова одні використовували як "картинку-героя", а "з в'язниці його в підсумку дістали інші люди, дістали відразу, без будь-яких умов".

Радник глави Офісу президента переконаний, що Олег Сенцов у своїх оцінках ображає людей, які його звільнили, однак не вважали "жертвою катівні". 

"Він жахливо огидний у власному політичному пристосуванстві. Дешево і з несмаком. Він передбачуваний у своїх "експертних" кроках. Він зовсім не елітний, тому що інтелектуально порожній і дріб'язковий у моралі. Хоча ні. Він – банально аморальний. І він нудний насправді. Творчо й політично "не злітний". Тому що хайп хайпом, впізнаваність впізнаваністю, але моральна гниль завжди огидно пахне за версту", – написав Подоляк. 

Источник: 
PRпортал