«Не заздри, лох»: нардеп Дубінський обізвав журналіста через фото свого авто

Народний депутат від "Слуги народу" Олександр Дубінський обізвав журналіста проєкту "Бігус" за те, що він сфотографував припаркований із порушенням автомобіль нардепа. Так, журналіст Максим Опанасенко сфотографував автомобіль BMW, який було припарковано в недозволеному місці і який потім евакуювали.

Світлини журналіст підписав: “Хтось запаркувався як рОгуль. Хто б це міг бути… Ммм… Александр Дубінський, не знаєте чиє?”

Під публікацією народний депутат підтвердив, що дане авто його, але при цьому вирішив обізвати журналіста: “Машина моя. Штраф сплачено. Не заздри, лох”.

Варто зазначити, що приблизно половиною всіх активів Дубінського володіє мама нардепа Алла Березовська. Зокрема, з 17 автомобілів родини 7, включно з Maserati, належать матері нардепа.

Дубінський прокоментував цей так: “Мама любить швидкість”.

Нагадаємо, що це не вперше, коли Дубінський дозволяє собі обзивати журналістів.

У березні кореспондент Крістофер Міллер зафіксував зустріч прем’єр-міністра Олексія Гончарука з главою Офісу Президента Андрієм Єрмаком в ресторані в Києві. Дубінський, коментуючи це, назвав журналіста “бродячою твариною”. Своєю чергою Міллер розповів про цей інцидент в соцмережах. Дубінський відреагував на це їдким постом, в якому пожартував над невдоволенням Міллера і назвав його журналістом “помийного” видання.

У вересні 2019 п’ятий президент України святкував 54-й день народження. Дубінський вирішив привітати його, продемонструвавши своєрідне почуття гумору: “З днем народження, п*дор”

Источник: 
PRпортал