Мем з Берні Сандерсом в рукавицях перетворили в смішну ляльку і продають за величезну суму

Фото похмурого сенатора Берні Сандерса в рукавицях стало одним з найяскравіших моментів інавгурації Джо Байдена і обросло безліччю мемів. Тепер на онлайн-аукціоні eBay з'явилася його мила лялька ручної роботи, і її ціна за кілька днів зросла з 99 центів до 16 тис. доларів, пише CNN.

Фото: instagram.com/tobeytimecrochet/

Ляльку Берні Сандерса в техніці кроше виконала майстер в'язання гачком Тобі Кінг. Всі кошти від продажу жінка обіцяє пожертвувати програмі Meals on Wheels (Їжа на колесах), яка доставляє готові страви літнім, малозабезпеченим та маломобільним людям.

Продати ляльку на аукціоні Кінг надихнув сам сенатор Сандерс, який надрукував своє фото на толстовках і направив гроші від їх продажу організації "Їжа на колесах" в штаті Вермонт. Жінка розповіла, що виготовлення іграшки зайняло 7 годин, її розмір - 22 см, і в комплекті з нею йде невелика дерев'яна лавка.

Фото: instagram.com/tobeytimecrochet/

"Я просто дуже люблю Берні і підтримую його. Я думаю, він чудовий, - сказала 46-річна майстриня. - Та увагу, яку ми з лялькою Берні отримали, неймовірна. Мене переповнює вдячність".

Фото: instagram.com/tobeytimecrochet/

Источник: 
PRпортал