В Києві з’явились інтерактивні інсталяції про вакцинацію

В Києві відкрили інтерактивні інсталяції, які нагадують українцям, що вакцинація від COVID-19 не тільки рятує життя, але й повертає світ можливостей, втрачених через пандемію. Як інформує PRпортал, про це повідомляє МОЗ.

В Києві з’явились інтерактивні інсталяції про вакцинацію (ФОТО)
 

Інсталяція «Проєкція можливостей» розміщена біля КМДА (вул. Хрещатик, 36). Це циліндрична равликоподібна конструкція з прорізаними в ній написами «обіймайся», «подорожуй», «живи», «торкайся», «цілуйся», «вривайся», «знайомся», «втілюй», які віддзеркалюються світловими відбитками на підлозі. Проходячи крізь неї, ніби коридором, людина бачить, що саме опинилося в тіні через пандемію і що саме поверне вакцинація.


Друга інсталяція «Захищені» розміщена в Маріїнському парку (вул. Грушевського). Вона розповідає про переваги вакцинації від COVID-19 через історії українців, які вже отримали щеплення.

У Маріїнському парку розміщені стенди з фотографіями щеплених від COVID-19 українців, які вакцинувалися, щоб жити, щоб не стати пацієнтом реанімації, щоб бачитися з онуками, щоб знову подорожувати. Щоб послухати історії цих українців, достатньо просто підняти руку і стенди, обладнані датчиками руху, «заговорять» їхніми голосами. У парку також розміщені ідентичні дзеркальні стенди, за допомогою яких можна зробити селфі та викласти їх у соцмережі разом із власною розповіддю, що саме спонукало вас вакцинуватися.

 
 

Мета інсталяцій – привернути увагу до вакцинації та розповісти, які переваги щеплення від COVID-19.

 

Источник: 
PRпортал