"Суд над Путіним": у Києві відзначили день народження президента РФ

У Києві біля будівлі російського посольства 7 жовтня, у день народження Володимира Путіна, колишні політв'язні та кримські татари провели імпровізований Гаазький суд над президентом РФ. Активісти влаштували судилище над лідером країни-агресора, за скоєні ним військові злочини проти людства.

Про це повідомляє Укрінформ.

Підтримати учасників акції "Суд над Путіним" прийшов і звільнений із російського полону українець Володимир Балух. Він розповів, що у його родині від 2014 року є традиція - щоразу, коли вони збираються за столом, другий тост п'ють за упокій Путіна.

"Для мене він не є якоюсь особистістю. Він вершина айсберга під назвою ФСБ. Але рано чи пізно ця ФСБешна машина розвалиться. А Путіну я бажаю якнайшвидше опинитися перед страшним судом", - зазначив Балух.

Під час акції, один із активістів перевдягнувся в костюм ув’язненого Путіна і почав свідчити про скоєні злочини у Грузії, Молдові, на Донбасі у Криму, Чечні та Сирії.

Крім того, учасники акції взяли із собою прапори кримськотатарського народу та України, а також Литви, Латвії, Естонії, Грузії. 

Источник: 
PRпортал