"Donald Tramp LOSER": Плакат із відповідним написом встановили на Ейфелевій вежі

У Парижі на Ейфелевій вежі розтягнули плакат з написом "Donald Tramp LOSER".

Про таке повідомили користувачі Twitter.

У дописі зазначається, що такий плакат справа рук Greenpeace через відмову Дональда Трампа повертатися до кліматичної угоди.

Нагадаємо, 22 листопада Дональд Трамп виступив проти Парижської угоди з питань клімату.

"Щоб захистити американських робітників, я вивів Сполучені Штати з несправедливої й односторонньої Паризького кліматичної угоди, що є дуже несправедливим актом для Сполучених Штатів", - сказав Трамп.

Дональд Трамп стверджує, що міжнародна угода не призначена для захисту довкілля. Вона був розроблена, щоб "убити американську економіку".

Проте новообраний президент Сполучених штатів Джо Байден обіцяє повернутися до кліматичної угоди.

Паризьку кліматичну угоду було підписано 12 грудня 2015 році. До неї приєдналося понад 180 країн світу. Головна мета - утримувати підвищення середніх температур в усьому світі "значно нижче" 2 градусів за Цельсієм (3,6 градусів за Фаренгейтом), а в ідеалі - не вище 1,5 °C (2,7 F) порівняно з доіндустріальними рівнями.

США офіційно вийшли з Паризького пакту 4 листопада. США офіційно вийшли з Договору з відкритого неба, який дозволяє понад 30 країнам проводити неозброєні спостережні польоти над територією одна одної. Ці польоти було організовано кілька десятиліть тому для зміцнення довіри і запобігання конфліктам. Адміністрація заявила, що хоче вийти з договору, тому що Росія порушує договір, а зображення, зібрані під час польотів, можна швидко отримати з меншими витратами з американських або комерційних супутників.

youtube: 
Источник: 
PRпортал