Зоозахисники провели під Радою перфоманс на підтримку тварин

У п'ятницю, 2 квітня, зоозахисники провели під Верховною Радою перформанс, в рамках якого встановили і розписали двері гаслами з вимогами ухвалити законопроєкти щодо захисту тварин. Як інформує  про це повідомляє гуманістичний рух "UAnimals".

"Оскільки наші марші, мітинги, акції, петиції та заклики в соціальних мережах законотворці ігнорують, ми вирішили звернутися по допомогу до дверей.

Адже саме до них останнім часом прикута вся увага депутатів. Можливо, хоча б таким чином нам вдасться наголосити, що вже тривалий час у Верховній Раді чекають на розгляд законопроєкти, які можуть врятувати мільйони тварин і захистити їх на державному рівні", – каже активістка "UAnimals" Юстина Дусан.

В "UAnimals" нагадали, що від обрання чинний парламент не ухвалив жодного зоозахисного закону. Представники руху вимагають від голови Верховної Ради Дмитра Разумкова внести до розгляду парламенту три законопроєкти щодо відповідальності за жорстоке поводження і контрабанду тварин, заборони хутрових ферми в Україні та діяльності притравкових станцій. Народних обранців зоозахисники закликають проголосувати за ці проєкти законів.

 

Источник: 
PRпортал