Зеленський з Єрмаком полетіли на відпочинок за кордон?

Президент Зеленський з дружиною та головою Офісу президента Єрмаком продовжили свою новорічно-різдвяну відпустку за кордоном. Про це повідомив у своєму Telegram-каналі народний депутат Верховної ради України 8-го скликання, блогер Борислав Береза та депутат Верховної ради України 8-го скликання Ігор Мосейчук . 

«Зверніть увагу, що з учорашнього дня в мережі немає більше нових фото та відео з Зеленським та Єрмаком. Злі язики з ОП кажуть, що справді важко викладати фоточки, коли ти вже не в країні і можуть спалити на тому, що фото старе», - написав він. 

«Володимире Олександровичу, не забувайте маститися кремом від засмаги. Ну, або доручіть Андрію Борисовичу вас намастити. Ну, нічому не вчиться», - додає блогер.
 
“Чекаємо на офіційне підтвердження чи спростування від ОП (Офісу президента – ред.)”, – додав екснардеп Ігор Мосейчук.

Пост з такою ж самою інформацією про перебування Зеленського і Єрмака за кордоном опублікував у Facebook  і інший відомий блогер Карл Волох. 
«У мене інфа, що сьогодні Зеленський із дружиною та Єрмаком вилетіли десь у бік Індійського океану - втомився буковелити бідака», - повідомив Волох. 

У директора  Інституту світової політики Євгена Магди виникло кілька питань

"Це такий спосіб продемонструвати, що Захід на нас чхати хотів (бо з 10 по 14 січня буде низка переговорів по лінії Росія - Захід у різних форматах), а до Києва прилетять політичні радники Німеччини та Франції??? Це прагнення повністю добити рейтинг Зеленського??? Кремлівський куратор викликав???", написав Євген Магда

Зазначимо, що останні кілька днів президент відпочивав у Карпатах, на гірськолижному курорті Буковель.

Источник: 
PRпортал