Зеленський планує "переворот": в Офісі президента відбулася таємна зустріч

Заступник глави Офісу президента Руслан Рябошапка у вівторок, 16 липня, провів таємну зустріч з двома представниками керівництва Національного агентства запобігання корупції.

Як повідомляє PRпортал, про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук політтехнолог Володимир Горковенко.  

"Наступний свій гнів Володимир Зеленський направить проти Національного агентства з питань запобігання корупції - НАЗК.
Публічне побиття ніби-то заплановано на четвер. Тобто, Глава держави у стилі бацьки Лукашенка знову гримне по столу і скаже кільком членам "на вихід". На звільнене місце оперативно призначать нових і скажуть про перезавантаження. Аналізуємо у кого проблеми з деклараціями і отримає гіпотетичну картину, кого "свататимуть" у НАЗК", - написав Володимир Горковенко.

За його словами, відповідну роботу заступник глави Офісу Президента Руслан Рябошапка з керівництвом НАЗК провів у вівторок.

"Зустріч була таємна. Гостей заводили не через центральний вхід, під телекамерами, як обіцяли, а завозили через двір, щоб ніхто не бачив, без запису у бюро перепусток", - написав Володимир Горковенко.

За даними сайту OBOZREVATEL, потайний візит в ОП пов'язаний з планами президента Володимира Зеленського влаштувати "переворот" в органі, озвучивши вимогу відставки його членів. Якщо троє з п'яти співробітників НАЗК покинуть пост, діяльність агентства буде заблокована.

Як раніше заявляв Рябошапка, орган буде більш ефективним, якщо скасувати в ньому принцип колективного ухвалення рішень, що є умовою його незалежності, наділивши одноосібним правом главу НАЗК.

Відзначимо, що раніше заступник голови ОП був членом цього антикорупційного органу, проте зі скандалом покинув пост. Більш того, один з відвідувачів Рябошапки під час роботи в Кабінеті міністрів одіозного Миколи Азарова був його підлеглим.

 

Источник: 
PRпортал