Зеленський може «злитися» під Тимошенко

Подейкують, що Володимир Зеленський в процесі може «злитися» під Юлію Тимошенко. Як повідомляє PRпортал, про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив журналіст Роман Реверджук.

Він зазначив, що ближче до виборів рейтинг кандидатів у президенти може суттєво змінитися.

«Подейкують, що, можливо, Зеленський в процесі взагалі злиється під Юлію Тимошенко. От тоді ми зможемо побачити кардинально іншу соціологію, коли у другий тур вийдуть ті основні кандидати, яких ми бачили на початку кампанії.

І в штабі Зеленського відбуваються такі дискусії. Я мав можливість отримати звідти деяку інформацію», – розповів журналіст Роман Реверджук.

Однак за словами дипломата й політика Андрія Ніколаєнка, Зеленський не зніматиме свою кандидатуру і до першого туру не буде заявляти про підтримку Тимошенко.

«Можемо зробити з вами парі на велику суму або на пляшку хорошого шампанського», – відповів Реверджуку Андрій Ніколаєнко.

Нагадаємо, аналітик Комітету виборців України Денис Рибачок заявив, що Володимира Зеленського підтримують молоді люди. А це дуже ненадійний електорат. Тому Зеленському буде складно довести свого виборця до дільниць. 

Источник: 
PRпортал

Comments (1)

Leave a comment