Зеленська увійшла до ТОП-25 впливових жінок світу за версією Financial Time

Перша леді України Олена Зеленська увійшла до ТОП-25 найвпливовіших жінок світу за версією Financial Times. Про це повідомляється на сайті видання.

Відомо, що до списку дружину чинного президента нашої країни додала прем'єр-міністр Естонії Кая Каллас, яка зізналася, що захоплюється її стійкістю і чесністю. Вона також додала, що Україна повинна перемогти у війні, розв'язаній Росією.

"Як і її чоловік, Зеленська стала глобальним символом стійкості. Її лідерство у вирішенні проблеми психічного здоров'я українців під час війни життєво важливе. Її робота, що проливає світло на страждання та депортацію українських дітей Росією, змушує згадати історію моєї власної родини: росіяни депортували мою матір до Сибіру, коли вона була ще дитиною. Естонія співпрацює з фондом Зеленської, щоб збудувати сімейні будинки для дітей, яких російські бомби перетворили на сиріт. Вона вражає своєю увагою до деталей та вмінням слухати. Тепер світ має прислухатися до Зеленської та дати Україні те, що їй потрібно, щоб перемогти Росію та покласти край стражданням", - сказала прем'єр-міністр Естонії.

Источник: 
PRпортал