Заступником генпрокурора Рябошапки став одногрупник Богдана

Одним із заступників Генерального прокурора України Руслана Рябошапки став одногрупник голови Офісу Президента Андрія Богдана Віталій Касько.

 

Про це стало відомо з інтерв’ю голови ГПУ виданню “РБК-Україна”.

Рябошапка знайомий із Богданом з 2007 року. Тоді Богдан був заступником міністра юстиції, а Рябошапка – директором департаменту. У період з 2013 по 2019 рр. вони не контактували.

Про те, що Касько – одногрупник Богдана, Рябошапка каже, що не знав.

“Ну, я не знав, що він одногрупник, але це ніяк не впливає на моє рішення”, – сказав він.

Також Рябошапка зазначив, що Касько потрібен йому, оскільки він “дуже добре розуміє, що таке міжнародне співробітництво, як це працює за кордоном, у нього є прекрасні контакти як з представниками правоохоронних органів, так і міжнародних організацій, які можуть нам в цьому допомогти”.

Рябошапка підписав наказ про призначення Віталія Каська першим заступником голови ГПУ.

Касько закінчив Львівський державний університет імені Івана Франка в 1998 році. Того ж року він почав роботу в органах прокуратури, а саме у Львівській транспортній прокуратурі.

З 1999 по 2002 роки Касько працював на посадах від старшого слідчого до начальника слідчого відділу в прокуратурі Львівської області, а з 2002 по 2005 рр. – старшим прокурором Генеральної прокуратури України.

У 2005-2007 роках він займався юридичною практикою, після чого повернувся в ГПУ в 2007 році на посаду начальника міжнародно-правового управління, де пропрацював до 2010 року.

З 2010 по 2014 роки Касько займався адвокатською діяльністю. У 2014 році його призначили заступником Генерального прокурора України. Касько звільнився у 2016 році і продовжив займатися адвокатською діяльністю.

Він – державний радник юстиції 3 класу.

Источник: 
PRпортал