За тиждень фільм ВВС про трагедію Бучі зібрав понад 113 тисяч переглядів на YouTube

BBC випустила фільм про події у Бучі у березні 2022 року під назвою «Я звертаюся до нього за іменем».

 

Це 47 хвилин свідчень про тортури і вбивства у містечку під Києвом, про яке дізнався весь світ. Британські журналісти фокусуються на фактах про вісьмох розстріляних чоловіків із тероборони. Про них оповідають рідні, які майже місяць чекали на звістки про долю чоловіків і синів.

«У цьому фільмі єдиний, хто вижив після жахливого злочину в Україні, приєднується до дружин і матерів своїх загиблих товаришів, аби розповісти надзвичайну історію. Хоча страти мали на меті дегуманізувати та повністю стерти жертв, це потужне свідчення любові перед обличчям терору», – йдеться в описі фільму на сайті Бі-бі-сі.

Тиждень тому фільм з українським дубляжем виклали на каналі Бі-бі-сі в YouTube. За цей час його переглянули понад 113 тисяч осіб. Також стрічка відкрита для перегляду на Facebook.

Нагадаємо, фільм про бучанську бійню планував зняти сценарист і шоураннер американського серіалу «Картковий будинок» Бо Віллімон. Для цього він приїздив на Київщину у квітні.

Також про Бучу знімають ігровий український фільм із робочою назвою «День, коли я зустрів Спайдермена».

На початку квітня звірства російських окупантів у Бучі стали головною темою світових ЗМІ і соцмереж.Українські та західні фотокореспонденти задокументували нелюдські дії російських військових за місяць окупації.
Источник: 
PRпортал