YouTube звинуватили у приховуванні відео від представників ЛГБТ-спільноти

Безпечний режим YouTube покликаний прибрати з результатів пошуку потенційно неприйнятний вміст, пише Media Sapiens
 

Але кілька влогерів, які є представниками ЛГБТ-спільноти або активістами, звернули увагу на те, що їх відео потрапляють таким чином під цензуру, пише BuzzFeed. Тайлер Оуклі (Tyler Oakley), зірка YouTube з 8 мільйонами підписників, повідомив, що платформа заблокувала його відео про чорношкірих активістів ЛГБТ, які надихнули його.  Канадський гурт Tegan and Sara, обидві учасниці якого є відкритими лесбійками, написали про те, що у безпечному режимі з  YouTube зникають їх музичні кліпи. Влогерка Роуен Елліс (Rowan Ellis) вважає, що таке фільтрування контенту підсилює упередженість проти ЛГБТ-людей та дає неправильний посил про те, що вони не вписуються у систему сімейних цінностей. В Twitter з'явився хештег #YouTubeIsOverParty, з яким обговорюється вибіркове цензурування контенту на платформі

Компанія YouTube виступила із офіційною заявою щодо фільтрів у безпечному режимі. У ній платформа наголосила на тому, що відео, які стосуються ЛГБТ, доступні в безпечному режимі, але відео, які обговорюють більш чутливі питання, можуть бути недоступними. Представник YouTube пояснив, що мова йде про такі теми, як здоров'я, політика й сексуальність. Мета безпечного режиму - допомогти відфільтрувати «дорослий» контент. В компанії також висловили жаль з приводу плутанини, яка виникла та запевнили, що дослухаються до стурбованості користувачів.

Втім, окрім відео, які стосуються ЛГБТ, під заборону в безпечному режимі потрапили і чимало музичних кліпів відомих поп-виконавців, пише The Verge.  Тому виникає питання в точності роботи алгоритму, який фільтрує відео на YouTube. 

Як писав MediaSapiens, YouTube багато працює над створенням інструментів, які дозволять користувачам мати більше контролю над контентом та коментарями на платформі. 

 
Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

17 + 2 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.