Ярослав Друзюк став новим головним редактором The Village Україна

Видавець і співзасновник The Village Україна Андрій Баштовий тимчасово залишає посаду головного редактора видання через мобілізацію в Збройні сили України. 

З 24 лютого я нон-стоп знімав обстрілювану Північну Салтівку, Сіверськодонецьк і Лисичанськ, жахи Бучі, деокуповані села під Черніговом, розбиті російські позиції в Тростянці та вирви від авіабомб в Охтирці. Мені дуже важливо було побачити все на власні очі. Шкодую, що до Херсонщини та Миколаївщини так і не доїхав. І що камеру на полігон із собою не беру, теж шкодую. А все інше видається правильним. Сподіваюся, форма мені личитиме. Сумнівів, що редакція впорається й без мене, я не мав ні на мить. У мене сильна команда – надійні талановиті самовіддані люди, яких я дуже люблю.

Андрій Баштовий

Виконувати обов’язки головного редактора буде Ярослав Друзюк, який працює в команді з 2017 року та донедавна був заступником головного редактора. Він відповідає на The Village Україна за теми ресторанного бізнесу та культури, а також має досвід співпраці з виданнями The Guardian, New York Magazine, Vulture, The Independent, Adweek та Eater. 

У свою чергу Ярослав Друзюк поділився новинами та попросив писати конструктивну критику для того, щоб зробити The Village Україна ще кращим.

Андрій Баштовий залишається видавцем The Village Україна, за яке відповідає студія нативної реклами ZDATNI. Марк Лівін залишається видавцем і заступником головного редактора The Village Україна. Микола Балабан виконує функції керівника відділу комерційних проєктів і CEO компанії. 

Источник: 
PRпортал