Яке порно дивляться фанати "Зоряних воєн". Pornhub поділився вподобанням своїх користувачів

Щороку 4 травня шанувальники культової саги Джорджа Лукаса відзначають День "Зоряних воєн": знаменита фраза з фільму May the Force be with you ( "Хай буде з тобою Сила") співзвучна з May the 4th. До цієї дати Pornhub вивчив вподобання фанатів "Зоряних воєн" в порно.

Щороку кількість пошукових запитів, пов'язаних з "Зоряними війнами", зростає. Так, 4 травня 2018-го їх було на 748% більше, ніж в інші дні року. 

Найпопулярніший запит – "Принцеса Лея", але запит "Зоряні війни Рей" (головна героїня сьомого і восьмого епізоду саги) продовжує набирати популярність

Також серед персонажів, яких часто згадують користувачі сайту, Асока Тано (герой анімаційного фільму 2008 року "Зоряні війни: Війни клонів"), гуманоїдна раса Twi'lek і Падме Амідала (один з центральних персонажів). 

Фанати "Зоряних воєн» також шукають хентай, комікси, косплей, пародії. Їхны інтереси часто пов'язані з іншими фільмами та іграми: "Зоряний шлях", "Месники", "Флінстоуни", Tomb Raider, Fortnite, Dragon Ball Z, Halo, Overwatch , Call of Duty. 

Згідно зі статистикою Pornhub, переважає молода аудиторія у віці від 18 до 24 років. Примітно, що чоловіки шукають порно за мотивами саги на 38% частіше за жінок. Серед мобільних пристроїв переважають гаджети Apple, а ось серед десктопних –  Windows 

Источник: 
PRпортал