«Вова, їб*ш їх». MEGOGO попереджає про ненормативну лексику під час трансляції Ліги чемпіонів «Ліверпуль» – «Реал»

Фінал Ліги чемпіонів між «Ліверпулем» та «Реалом» в ефірі MEGOGO коментуватиме президент футбольного клубу «Інгулець» Олександр Поворознюк. Про це пише пресслужба медіасервісу.

«Альтернативна аудіодоріжка може містити ненормативну лексику. Тому кожен охочий у налаштуваннях зможе обрати необхідне звучання, завдяки функції мультиаудіо», – йдеться у повідомлені MEGOGO.

Трансляція фіналу буде доступна на двох аудіодоріжках. На першій матч коментуватимуть Вадим Скичко та Віталій Кравченко, а на другій – Роман Бебех та Олександр Поворознюк.

Матч відбудеться сьогодні, 28 травня. Початок – о 22:00.

Олександр Поворознюк – підприємець-аграрій. На початку великої війни він записав звернення до Володимира Зеленського, що його діджеї поклали в основу реміксу. Футбольні матчі він ще не коментував.

Про дебют Поворознюка вже написав спортивний журналіст Микола Несенюк«Сьогодні на українському каналі, що транслюватиме фінал футбольної Ліги чемпіонів, одним із коментаторів нібито має бути мужчина з дуже цікавою біографією, який жодного разу в житті нічого не коментував. І це ще півбіди – цей «коментатор» принципово не бажає розмовляти без матюків навіть у прямому ефірі. Тож сьогодні він може ощасливити своїми матюками усіх тих українців, які під час війни не забули про футбол і хочуть побачити головний матч європейського сезону. Цікаво, хто і кому платитиме за цей коментар? Невже у того телеканалу аж настільки все погано?»

Источник: 
PRпортал