Власник Ukrpress.info подав апеляцію на рішення суду щодо блокування сайта видання

Власник і керівник інтернет-видання Ukrpress.info Олексій Платонов 8 серпня подав апеляційну скаргу на рішення суду про блокування 19 інформаційних сайтів, яким був обмежений доступ і до його медіа.  Як інформує PRпортал, про це він повідомив «Детектору медіа».

«Колеги з Еnigma допомогли нам написати апеляційну скаргу і сьогодні я її подав. Було б дуже добре об’єднати зусилля в цій справі з громадською організацією "Лабораторія цифрової безпеки"», – сказав Олексій Платонов.

Він зауважив, що редакція видання не отримала жодного листа з попередженням про блокування. Крім того, власник Ukrpress.info додав, що також планує подавати скарги до Генеральної прокуратури, Державного бюро розслідувань та Служби безпеки України.

У суді повідомили, що суддею в справі буде Тетяна Росік, засідання відбудеться 20 серпня о 15:00.

Інтернет-видання UkrPress.info працює з 2015 року.

Як писав ДМ, Печерський районний суд Києва 23 липня ухвалив рішення про обмеження доступу до платформи для блогерів Еnigma.ua. Керівники платформи стверджують, що причиною блокування начебто стало розміщення матеріалу з назвою «В Україні багато правоохоронців об’єднуються в ОПГ для боротьби з правозахисниками». Крім того, рішенням судді Печерського райсуду Сергія Вовка було обмежено доступ до близько 20 сайтів, при цьому їх власники не були про це попереджені.

Юристи «Лабораторії цифрової безпеки» вважають, що ухвала суду, яка зобов'язує провайдерів блокувати 19 інформаційних сайтів, зокрема blogs.korrespondent.net, Enigma та informator.news, суперечить як чинному законодавству України, так і міжнародним стандартам у сфері захисту свободи вираження поглядів.
 
6 серпня Апеляційний суд Києва переніс на 20 серпня на 15:00 розгляд апеляційної скарги щодо рішення про блокування 19 інформаційних сайтів. У суді пояснили, що досі не отримали справу.

 

Источник: 
PRпортал