Вибори мера Києва: Кличко залишається кандидатом з найвищим рейтингом, - опитування

На кінець червня чинний мер столиці Віталій Кличко має підтримку 44% тих, хто готовий взяти участь у виборах і визначився з вибором, на другому місці - Андрій Пальчевський з 11% підтримки
 

Опитування громадської думки киян провів Центр Разумкова з 20 червня по 2 липня.

Якби вибори мера Києва пройшли наприкінці червня-початку квітня, найбільшу підтримку киян отримав би чинний очільник столиці Віталій Кличко - за нього готові проголосувати 36% усіх опитаних, або 44% тих, хто готовий взяти участь у виборах і визначився, за кого з кандидатів голосуватиме.

На другому місці за рівнем підтримки киян - Андрій Пальчевський (відповідно 9% і 11%).

Головний санлікар України та заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко має відповідно 6% підтримки та 8% серед тих, хто визначився.

Ігор Смешко (відповідно 4% і 5%), Олександр  Омельченко (відповідно 4% і 4%), Сергій Притула (відповідно 4% і 4%), Олександр Попов (відповідно 3% і 4%), Олексій Гончаренко (відповідно 3% і 4%), Євген Червоненко (відповідно 3% і 3%), Андрій Іллєнко (відповідно 2% і 3%), Олександр Дубінський (відповідно 2% і 3%), Борислав Береза (відповідно 2% і 2%), Віталій Нестор (відповідно 2% і 2%), Микола Томенко (відповідно 2% і 2%), Юрій Левченко (відповідно 1% і 1%).

Відзначимо, травневі опитування давали чинному меру столиці Віталію Кличку рейтинг у 41,1 % серед тих, хто взначився.

Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 20 червня по 2 липня 2020 року у Києві методом інтерв’ю "обличчям до обличчя" за місцем проживання респондентів. Було опитано 2025 респондентів віком від 18 років за вибіркою, що репрезентує доросле населення Києва за основними соціально-демографічними показниками. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Источник: 
PRпортал